× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Dlaczego warto nosić biustonosze bez fiszbin?

biustonosz

Biustonosz stanowi część garderoby, do której kobiety przywiązują ogromną wagę. Powinien być nie tylko funkcjonalny, a więc musi dobrze podtrzymywać biust, ale również odpowiednio się prezentować. Obecnie mamy do wyboru wiele różnych rodzajów biustonoszy, wśród których dużą popularnością cieszą się modele bez fiszbin. Dlaczego warto je nosić na co dzień?

Opinający stanik? To nie problem!

Dobrze dobrany stanik nie powinien opinać ani samego biustu, ani skóry, która znajduje się bezpośrednio pod nim. Niemniej jednak wiele kobiet skarży się na to, że nawet odpowiednio dobrany biustonosz sprawia wrażenie opinającego i niewygodnego. Zazwyczaj winne są temu fiszbiny, które w niektórych pozycjach (na przykład przy skłonach) mogą niejako wbijać się w skórę. Dotyczy to przede wszystkim osób ze skórą wrażliwą. Decydując się na biustonosz bez fiszbin, pozbywamy się problemu opinającego stanika, który staje się niemalże naszą drugą skórą. 

Odpowiednie podtrzymanie biustu

Niegdyś mówiło się, że odpowiednie podtrzymanie biustu można osiągnąć jedynie nosząc staniki z fiszbinami. Tymczasem dziś dysponujemy świetnie wyprofilowanymi biustonoszami bez fiszbin, które są w stanie podtrzymać biust o niemal każdej wielkości, i to bez pomocy drucików. Dzięki nim możemy nie tylko wymodelować, ale również nieco podnieść biust, co jest korzystne na przykład w kontekście bluzek czy sukienek z dużym dekoltem. Biustonosz bez fiszbin powinny nosić w szczególności kobiety po zabiegach wykonywanych w obrębie piersi oraz kobiety karmiące, bowiem uciskające fiszbiny mogą niekorzystnie wpływać na laktację. Warto mieć na uwadze, że biustonosze bez fiszbin są bardzo romantyczne i uwodzicielskie. Ciekawe modele możemy zakupić w sklepie internetowym https://bieliznazfantazja.pl/pol_m_Bielizna-dzienna_Biustonosze_Bez-fiszbin-234.html.

Biustonosz do zadań specjalnych

Biustonosz bez fiszbin nazywany bywa czasem biustonoszem do zadań specjalnych, bowiem charakteryzuje go wielofunkcyjność. Możemy nosić go zarówno na co dzień, jak i od święta, do eleganckich sukienek czy bluzek. Co więcej, biustonosz bez fiszbin idealnie sprawdzi się, gdy wybieramy się na siłownię bądź chcemy pobiegać w terenie. Nie uciska biustu, nie ogranicza ruchów, zapewniając nam pełny komfort ćwiczeń. Pamiętajmy, że choć wspomaga on naturalne ułożenie piersi, to jednak nie powoduje, że stają się one bezkształtne. Noszenie stanika bez fiszbin zalecane jest każdej kobiecie, która w tradycyjnych modelach czuje swego rodzaju dyskomfort, bez względu na to, jakie rozmiar biustonosza nosi.