× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Perfumy Hollister – poznaj historię marki!

Perfumy Hollister

Perfumy Hollister opisywane są jako zapachy dla surferów i surferek. Zdecydowanie coś w tym jest, bo pozostawiają one na skórze zapach słońca, tropikalnych owoców i wakacji. Jak zaczęła się przygoda tej marki z perfumami?

Skąd wzięła się marka Hollister?

Hollister powstała jako marka Ambercrombie&Fitch – amerykańskiego przedsiębiorstwa odzieżowego produkującego ubrania dla młodzieży w wieku 18-22 lata w kategorii “casual luxury”. Gdy wyodrębniono markę Hollister, zmieniono nieco przedział wiekowy, oferując te ubrania osobom od 12. do 27. roku życia. Inspiracją do powstania marki była Południowa Kalifornia — piaszczyste plaże, opaleni blond surferzy, mnóstwo słońca, roślinności i kolorowe drinki. Pierwszy sklep Hollister otworzono w 2000 roku.

Jakie produkty oferuje Hollister?

W ciągu ponad 20 lat istnienia marki wprowadzano do sprzedaży i wycofywano wiele zapachów, zarówno damskich, jak i męskich. Wiele z nich dostępnych jest jednak do dzisiaj. Perfumy damskie Hollister to:

  • Malaia
  • SoCal
  • Saddie
  • Addison Natomiast perfumy męskie Hollister to:
  • Jake
  • SoCal
  • Epic
  • Break Line
  • SoCal so Chill

Jak pachną perfumy Hollister?

Oprócz perfum, Hollister oferuje też inne produkty do pielęgnacji ciała o bardzo bogatych zapachach. W perfumach dominują przede wszystkim ciepłe, kojarzące się ze słońcem, wodą i plażą zapachy. To głównie nuty cytrusowe, ale również drzewne, kwiatowe oraz owocowe. Są to lekkie, letnie zapachy, zarówno w wersji męskiej, jak i damskiej. Doskonale nadają się one na wszelkie urlopowe okoliczności — zarówno, gdy wybierasz się posurfować, jak i planujesz piknik na plaży. Perfumy Hollister należą do lekkich, soczystych, słodko-owocowych. To sprawia, że będą najlepszym wyborem w porze letniej. Zimą poleca się używanie innego rodzaju perfum — nieco cięższych, przebijających się do świadomości nawet pomimo niskiej temperatury otoczenia.

Dlaczego warto skusić się na perfumy Hollister?

Hollister jako marka-córka słynnego Ambercrombie&Fitch produkuje perfumy nowoczesne, o zapachach uwielbianych przez dzisiejszych nastolatków, ale również młodych dorosłych. Doskonale sprawdzają się one w różnych sytuacjach. Są świeże, lekkie i zapewniaja młodym osobom dokładnie ten rodzaj zapachu, jakiego one potrzebują. W połączeniu z oryginalnymi strojami marki Hollister, w tym przede wszystkim T-shirtami inspirowanymi Kalifornią i jej swobodnym stylem bycia z dużymi napisami Hollister, mogą stworzyć niepowtarzalną mieszankę nowoczesnego stylu i jakości, której nie powstydziłby się żaden rodowity mieszkaniec słonecznego wybrzeża!