× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Nie lubisz kształtu swojego nosa? Koniecznie przeczytaj o korekcie nosa nićmi APTOS

nici Aptos

Wydaje Ci się, że jedyne co możesz zrobić, to poddać się operacji chirurgicznej? Niekoniecznie. Innym rozwiązaniem jest korekcja nosa nićmi APTOS. To bezoperacyjny zabieg o szerokim spektrum zastosowań. Przeczytaj i samodzielnie oceń, czy warto z niego skorzystać.

Plastyka nosa może przebiegać bezoperacyjnie

Niezgrabny, garbaty, zbyt długi lub opadający, nie ważne jaki masz nos. Jeśli cokolwiek przeszkadza Ci w jego wyglądzie, możesz to skorygować w prosty sposób. Bez operacji, pobytu w szpitalu, długotrwałej rekonwalescencji. Plastykę nosa wykonasz w ciągu jednego dnia, może nawet w ciągu godziny. Mniej więcej po jednym, dwóch tygodniach będziesz cieszyć się pięknym, zgrabnym noskiem, o jakim marzysz od dawna. 

Zastanawiasz się czy to możliwe? Tak. Współczesna medycyna estetyczna dysponuje wieloma mało inwazyjnymi metodami, także w zakresie chirurgii. Do korekcji nosa używa się nici APTOS, stworzonych pod koniec lat 90. XX wieku i od ponad 20 lat udoskonalanych. Te stosowane dziś pozwalają uzyskać pożądaną poprawę bez nadmiernej ingerencji w organizm. Nici Aptos są stworzone z substancji pełniących rolę silnych stymulatorów tkankowychZabieg z ich użyciem jest nie tylko skuteczny, ale i bezpieczny.

Korekcja nosa nićmi krok po kroku

Po wcześniejszej konsultacji przychodzisz na zabieg w umówionym terminie do swojego lekarza medycyny estetycznej. Korekcję nosa nićmi Aptos wykonasz w Klinice Melitus u polecanej doktor Stelli Korycińskiej. Po dopełnieniu formalności przechodzisz do gabinetu zabiegowego. Zostajesz przygotowany do zabiegu, dostajesz zastrzyk ze znieczuleniem miejscowym i rozpoczyna się zabieg. 

Korekcja polega na wprowadzeniu przez czubek nosa specjalnej kaniuli, przez którą lekarz w odpowiedni sposób zakłada nici. To trwa 20-30 minut, czasem trochę dłużej. Czas trwania zabiegu zależy od efektów, które chcesz uzyskać. Cała procedura średnio zajmuje godzinę, czasem półtorej, a po wszystkim wychodzisz do domu z praktycznie niewidocznym plasterkiem na nosie. Po zabiegu odpoczywasz 3 dni i stosujesz się do zaleceń lekarza. Nowy nos w całej okazałości ujawni się po około dwóch tygodniach, gdy minie efekt zamierzonej hiperkorekcji. To znacznie krócej niż czekanie na efekty tradycyjnej operacji plastycznej nosa. 

Korekcję nosa nićmi Aptos może wykonać prawie każdy

Lista wskazań do zabiegu jest długa. Z pomocą nici Aptos możesz unieść lub skorygować kształt czubka nosa, zwęzić skrzydełka, nawet zmniejszyć widocznośćniewielkiego garbu – to tylko kilka przykładów. Szeroki zakres zastosowań to nie jedyna zaleta. 

Ogromnym plusem jest relatywnie niska cena zabiegu. Ile kosztuje korekcja nosa nićmi Aptos? Trzy, cztery razy mniej niż tradycyjna operacja plastyczna. Wiele zależy od zakresu zabiegu i oczekiwań pacjenta, dlatego o dokładną wycenę najlepiej zapytać u źródła, podczas wstępnych konsultacji. 

Korekcja nosa nićmi Aptos to mały zabieg przynoszący wielką zmianę

Efekty korekcji nosa nićmi Aptos utrzymują się średnio 2 lata. W tym czasie nici się wchłaniają, ale nawet po tym kształt nosa najczęściej nie wraca do pierwotnego stanu, jak np. skorygowany czubek nosa nie powraca do sytuacji wyjściowej. Trzeba też wspomnieć o jednej ważnej kwestii. Nici Aptos są zbudowane z kwasu polimlekowego i polikaprolaktonu. To silne stymulatory tkankowe, które pobudzają produkcję kolagenu typu I, jaki odpowiada za młody wygląd skóry. To przekłada się na wynik zabiegu i lepsze utrzymanie nici, ale również kondycję skóry nosa, która jest dogłębnie zregenerowana i zagęszczona. 

Korekcja nosa nićmi aptos to zabieg z zakresu małej chirurgii. Jest skuteczny, bezpieczny i kusi atrakcyjną ceną. Może skorzystać z niego prawie każdy, kto zauważa w swoim nosie pewne mankamenty – zupełnie małe albo całkiem duże. Warto omówić je z ekspertem, np. podczas konsultacji z doktor Stellą Korycińską w Klinice Melitus. Jeśli chcesz umówić się na wizytę, dane kontaktowe znajdziesz na stronie: https://klinikamelitus.pl/kontakt/ 

Korekcja nosa nićmi Aptos to mały zabieg, przynoszący dużą zmianę, nie tylko w wyglądzie nosa, lecz również postrzegania własnej atrakcyjności. Najlepiej przekonać się o tym osobiście.